Kancelář:Jakoubka ze Stříbra 44, Olomouc
Sledujte nás i na těch sociálech

Verze 1.2.3 Copywriting.cz spuštěna | Linhart Marketing

30. 10. 2013by Jan Linhart0

Za pár hodin uplynou 2 týdny od posledního článku o Copywriting.cz. Co se za tu dobu změnilo? Neuvěřitelné množství věcí! Každý den probíhají na Copywriting.cz úpravy a není je možné shrnout v jediném článku. Ota už plánuje vytvořit stránku, kde bude přehled změn v jednotlivých verzích. Dokonce jsme získali již více než 100 zaregistrovaných copywriterů (k dnešnímu dnu 119 copywriterů). Kdo tedy potřebuje texty, má jistotu, že na jeho poptávku bude dostatek reagujících copywriterů!

5 zajímavých úprav:

  1. Každý copywriter musí uvést, jaké kategorie textu je schopný napsat (obchodní dopisy, překlady, popisky do e-shopu, právní služby, atp.). Poptávající tak snadno zjistí, co copywriter dokáže.
  2. Do affiliate systému bylo vloženo 16 bannerů různých velikostí, různých formátů, od různých designerů – banner pro propagaci si vybere opravdu každý
  3. Neoslovila vás jakákoliv poptávka, nabídka na vaši poptávku nebo článek v guest bloggingu? Zavedli jsme skrývání téměř čehokoliv. Systém si tak můžete jednoduše zpřehlednit.
  4. Copywritery mohou inzerenti hodnotit i slovně, co nevidět se začnou zobrazovat i jména hodnotících = inzerenti budou mít lepší přehled o referencích copywritera
  5. Copywriter si může nastavit, že je aktuálně vytížen. Nebude se pak zobrazovat v přehledu copywriterů (inspirace z navolnenoze.cz)

Tento pátek 1.11. se také budou slavit 2 velké narozeniny

  1. Copywriting.cz oslaví 3 týdny od spuštění
  2. OVACOPI slaví 1 rok

OVACOPI je setkání copywriterů, PR specialistů, novinářů, bloggerů a milovníků psaného jazyka (citováno přímo z webu), na kterém Copywriting.cz veřejně představíme. Zároveň na této akci proběhne s Copywriting.cz zajímavá soutěž, takže všechny copywritery srdečně zveme: https://www.facebook.com/events/171694739691884/

Ukázka z letáčku speciálně vytvořeného pro OVACOPI.

 

by Jan Linhart

14 let v oboru je už doba... Založil tisíce webových stránek. Některé s úspěchem prodal, některé s neúspěchem zavřel. Rozhodně je však poznamenán mnoha zkušenostmi, ze kterých se snaží poučit a vytěžit to nejlepší. Aktuálně se stará o finance a rozvoj Linhart marketing. Ve volném čase obchoduje s kryptoměnami.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Pole vyžadovaná k vyplnění jsou označena *

Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech
Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech