Kancelář:Jakoubka ze Stříbra 44, Olomouc
Sledujte nás i na těch sociálech

Spustili jsme SocialniSite.cz! | Linhart Marketing

14. 11. 2013by Jan Linhart0

V posledních měsících jsme byli mimořádně pilní a v krátké době spouštíme již druhý projekt. Po v říjnu představeném Copywriting.cz tak přichází na řadu web Socialnisite.cz, kde se budeme snažit pomoci všem, kteří se topí v sociálních sítích a internetovém marketingu obecně.

Na Socialnisite.cz nabízíme hned šest služeb:

  1. Pokud jste se na sociálních sítích ocitli poprvé nebo je to pro vás stále španělská vesnice, pak vám pomůžeme se založením a správou vašeho firemního profilu
  2. Navrhneme a vytvoříme pro vás na míru také atraktivní design vašeho profilu.
  3. Kovaní jsme také v marketingu na Facebooku. Nezůstáváme ale jen u něj, postaráme se také o reklamu na Googlu nebo Seznamu.
  4. Každému dobře vedenému profilu je samotný Facebook malý, proto potřebuje rozšířit svojí funkcionalitu skrze aplikace. Přesně takové aplikace pro vás naprogramujeme.
  5. Nejsme sobci a rádi se podělíme o své know-how na školení, které povede odborník na slovo vzatý David Lörincz.
  6. Pokud ale školení nepotřebujete a preferujete spíše soukromou konzultaci, pak vám poradí Boris Múdry.

Jak vidíte, upletli jsme si na sebe pořádně široký bič. Věříme, že stejně jako jsou spokojeni naši stávající zákazníci (se soutěžemi, tvorbou vzhledů do profilů, správou, atp.), tak budou spokojení i naši další zákazníci. S námi se totiž na oficiálních sítích už neztratíte!

 

by Jan Linhart

14 let v oboru je už doba... Založil tisíce webových stránek. Některé s úspěchem prodal, některé s neúspěchem zavřel. Rozhodně je však poznamenán mnoha zkušenostmi, ze kterých se snaží poučit a vytěžit to nejlepší. Aktuálně se stará o finance a rozvoj Linhart marketing. Ve volném čase obchoduje s kryptoměnami.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Pole vyžadovaná k vyplnění jsou označena *

Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech
Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech