Kancelář:Jakoubka ze Stříbra 44, Olomouc
Sledujte nás i na těch sociálech

Soutěž na Facebooku aneb relevantní fanoušci snadno a (často) rychle | Linhart Marketing

19. 11. 2013by Jan Linhart1

Jednou z možností, jak na Facebooku získat relevantní fanoušky, které nebude reprezentovat jen aktuální počet lajků, jsou soutěžní aplikace. Na Socialnisite.cz nabízíme jejich návrh a implementaci přímo na vaší stránku.

Facebook soutěže

Aplikace jsou jedním z velmi efektivních způsobů, jak na svou facebookovou stránku přivést nové fanoušky. Díky nim můžete takovou prezentaci povýšit na úroveň plnohodnotného webu. Přímo na vaší facebookové stránce lze spustit rezervační formulář, zobrazit nejprodávanější produkty, nebo zprovoznit jakoukoliv jinou funkci ze standardního webu.

Na Socialnisite.cz se specializujeme přímo na soutěžní aplikace. Provozujeme úspěšnou platformu Souteze.cz, díky níž si můžete vytvořit soutěž a vložit ji na web nebo na Facebook. Svědomitě vytvořená soutěž s relevantní otázkou, lákavou výhrou i atraktivním grafickým designem může na vaši stránku přilákat kupu nových fanoušků, kteří nebudou jen součástí i

Své by o tom mohli vyprávět například kluci z Trikator.cz, jedni z největších tuzemských prodejců triček on-line. Díky námi vytvořené fotografické soutěži se na jejich stránku přidalo více než 5 000 fanoušků během jednoho měsíce a Trikatoru se zvýšil i počet objednávek.nventáře, ale budou se zapojovat do života vaší komunity.

Pomohli jsme také veterinární klinice Jaggy v Brně. Na začátku měli 500 fanoušků, po měsíci od nasazení naší fotografické soutěže jich bylo na stránce již 10x tolik. Část nových fanoušků samozřejmě využila i jejich služeb.

A takových příkladů máme ještě několik. Pokud vás už nebaví umírající atmosféra na vaší facebookové stránce, přenechte její správu nám. Jestliže se s námi dohodnete alespoň na půlroční spolupráci, přihodíme každý měsíc soutěžní aplikaci zdarma.

by Jan Linhart

14 let v oboru je už doba... Založil tisíce webových stránek. Některé s úspěchem prodal, některé s neúspěchem zavřel. Rozhodně je však poznamenán mnoha zkušenostmi, ze kterých se snaží poučit a vytěžit to nejlepší. Aktuálně se stará o finance a rozvoj Linhart marketing. Ve volném čase obchoduje s kryptoměnami.

Jeden komentář

  • Manuel Nuněz

    27. 12. 2014 at 18:46

    Soutěže na FB za účelem získání nových fans jsou již zakázány nebo se mýlím?

    Odpovědět

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Pole vyžadovaná k vyplnění jsou označena *

Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech
Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech