Kancelář:Jakoubka ze Stříbra 44, Olomouc
Sledujte nás i na těch sociálech

Shrnutí roku 2011 | Linhart Marketing

16. 1. 2012by Jan Linhart2

Trochu opožděně jsem se dostávám ke zhodnocení uplynulého roku. Jednalo se o první rok pod značkou SEO Linhart s.r.o. Co jsme udělali:

  • Postupné vylepšování SEO nástrojů – sledování pozic zahraničního Google, úspěšný přechod na nové zobrazování výsledků jak u Googlu, tak u Seznamu
  • Spuštění projektu s PR články – vytvoření sítě PR webů na různých IP adresách, postupné tématické dělení
  • Spuštění projektu SEO faktory, který vzbudil pozornost i u odborné veřejnosti. Tento rok bychom rádi faktory zaktualizovali a udělali nový ročník.
  • Na konci roku jsme otevřeli coworking centrum v Olomouci – stále jsou zde volná místa a rádi přivítáme nové členy.
  • Spuštění projektu Soutěže.cz, který slouží jednoduchému zakládání a vyhodnocování soutěží pomocí přehledné administrace.

Samozřejmě jsme spustil i spoustu malých webů, které ale nejsou natolik zajímavé. Jaké máme plány do roka 2012? Být největšími prodejci odkazů v ČR. To možná už jsme (pokud započteme čistý prodej odkazů, nikoliv nakupování od třetích stran a jejich následné přeprodávání). Byly bychom rádi, kdyby kdokoliv, kdo má zájem o zpětné odkazy, se obrátil na nás.

by Jan Linhart

18 let v oboru je už doba... Založil tisíce webových stránek. Některé s úspěchem prodal, některé s neúspěchem zavřel. Rozhodně je však poznamenán mnoha zkušenostmi, ze kterých se snaží poučit a vytěžit to nejlepší. Aktuálně se stará o finance a rozvoj Linhart marketing. Ve volném čase obchoduje s kryptoměnami.

2 komentáře

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Pole vyžadovaná k vyplnění jsou označena *

Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech
Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech