Kancelář:Jakoubka ze Stříbra 44, Olomouc
Sledujte nás i na těch sociálech

OK, budu blogovat – co chystáme? | Linhart Marketing

12. 6. 2013by Jan Linhart1

V mém okolí všichni dlouhodobě blogují, tak jsem se rozhodl, že oživím firemní blog a budu také pravidelně přispívat. Kromě firemních věcí budu psát i o osobních. Nechci zbytečně tříštit zprávy na 2 blogy a alespoň si mohou klienti něco přečíst i z osobního života.

Než se vrhnu na první vážnější článek, tak jen pár novinek ze života:

  • V květnu jsme spustili novou verzi Soutěže.cz. Systém je nyní kompletně v Nette, je mnohem přehlednější zakládání a správa soutěží. Jak soutěž založit včetně pár tipů jsem popsal i do přehledného videa.
  • Aktuálně pracujeme na zprovoznění zakládání soutěží v záložkách na Facebooku. Plán spuštění je dokonce na zítra. Ale znáte, jak je to se spuštěním nových věcí. Pravděpodobnější je to v pondělí, ale uvidíme…
  • Vzhledem k úpravám algoritmu Googlu necháme expirovat pár tisíc už nepotřebných domén. Prostě je jen tak necháme postupem času expirovat. Necháme si něco mezi 1 000 – 1 500 doménami.
  • S Otakarem Pěnkavou budeme spouštět projekt týkající se copywritingu, který v ČR nemá obdoby. Počítám, že bychom mohli projekt během července představit. Doménu máme super – www.copywriting.cz (aktuální obsah se smaže)
  • Do konce července bychom také chtěli předělat www.seonastroje.cz, celá aplikace půjde do nového designu a přiděláme správu finančních aktivit a poznámek k webu. Aplikace bude sloužit pro naše klienty jako náhrada za před chvílí ukončený Atim a zároveň pravděpodobně přestaneme používat Collabim, který testujeme na pár projektech. Doprogramuje vše, co potřebujeme pro správu klientů a budeme využívat vlastní aplikaci.

Uvidíme, jak všechny plány pošlapou, alespoň mám s čím porovnávat, když jsem je napsal takto veřejně…

by Jan Linhart

14 let v oboru je už doba... Založil tisíce webových stránek. Některé s úspěchem prodal, některé s neúspěchem zavřel. Rozhodně je však poznamenán mnoha zkušenostmi, ze kterých se snaží poučit a vytěžit to nejlepší. Aktuálně se stará o finance a rozvoj Linhart marketing. Ve volném čase obchoduje s kryptoměnami.

Jeden komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Pole vyžadovaná k vyplnění jsou označena *

Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech
Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech