Kancelář:Jakoubka ze Stříbra 44, Olomouc
Sledujte nás i na těch sociálech

Nový typ školení – základy internetového marketingu | Linhart Marketing

10. 12. 2012by Jan Linhart0

Stále existuje spousta lidí, kteří se o internetový marketing zatím nezajímali a ti neví, jestli si mají zaplatit bannerovou reklamu, PPC, nebo zvýraznění v nějakých katalozích. Právě proto jsme připravili nový typ školení, který během jediného dne představí několik způsobů internetového marketingu.

Polovina peněz, které utrácíte za propagaci vašich internetových stránek, jsou vyhozené peníze…ale která polovina to je? Ze všech stran se na vás valí nabídky internetové reklamy. Jakou máte využít? Sdělíme „zákulisní“ informace o tom, co vám přivede zákazníky, co jsou jen vyhozené peníze a jak vyhodnocovat výsledky.

Školení základy internetového marketingu je nabité informaci o internetovém marketingu. Každá probíraná oblast by si ale zasloužila minimálně celodenní školení, proto se dozvíte to nejdůležitější z každé oblasti a získáte celkový přehled.
Rozšiřte své vědomosti a přijďte na školení základy internetového marketingu.

by Jan Linhart

18 let v oboru je už doba... Založil tisíce webových stránek. Některé s úspěchem prodal, některé s neúspěchem zavřel. Rozhodně je však poznamenán mnoha zkušenostmi, ze kterých se snaží poučit a vytěžit to nejlepší. Aktuálně se stará o finance a rozvoj Linhart marketing. Ve volném čase obchoduje s kryptoměnami.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Pole vyžadovaná k vyplnění jsou označena *

Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech
Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech