Kancelář:Jakoubka ze Stříbra 44, Olomouc
Sledujte nás i na těch sociálech

Královnou soutěží se stává: Facebooková fotografická! | Linhart Marketing

17. 6. 2014by Jan Linhart1

Soutěže v sobě skýtají mnohé výhody:

  • jednoduchý, levný způsob propagace nového produktu
  • získávání emailových adres a dat pro budování databází kontaktů
  • budování vztahu se stávajícími i novými zákazníky

Hlavními důvody, proč soutěže lákají stále větší množství soutěžících, jsou:

1) lidé si rádi hrají a vyhrávají – člověk je od přírody hravý, ambiciózní. Proč to nezužitkovat ku prospěchu firemních cílů?
Máte nový produkt a chcete jej dostat do povědomí svým potencionálním kupujícím? Na nejnavštěvovanějším soutěžním portále Soutěže.cz si můžete zvolit z různých forem propagace. Nejefektivnější nabídkou jsou balíčky služeb, které zahrnují příplatkové služby se slevou více než 50%

– topování soutěže po celou dobu jejího trvání
– odborné poradenství a spoluúčast na návrhu soutěže
– mailové adresy na všechny soutěží
– publikování soutěže na 20 spřízněných a 9 cizích webech

Věnujte zboží do soutěže a vytěžte z něj maximum  – nové kontakty, budování dobrého jména, posílení vztahu se zákazníky, propagace firmy.

2) zákazníci včera a dnes – doba jednostranné komunikace je dávno ta tam. Lidé chtějí být součástí vašeho podnikání. Dejte jim prostor vyjádřit se. Interakce s vaší cílovou skupinou přinese nové nápady, pomůže utvořit hlubší obraz o zákazníkovi a především vaši firmu povznese na post otevřené, přátelské firmy.

Facebooková soutěže rychle, snadno, účinně

Síla sociálních sítí stále důrazněji prostupuje do osobní i pracovní sféry lidského života. Facebook se stal neodmyslitelnou součástí mezilidských vztahů, ale také marketingových aktivit firem. Na Soutěže.cz můžete zvolit ze dvou typů Facebookové soutěže – vědomostní a fotografická.

Výhody založení fotografické soutěže na Soutěže.cz:
Soutěže realizované na Facebooku primárně slouží k rozšíření základny fanoušků. Stále častěji zaznamenáváme zájem o fotografické soutěže, jelikož jsou největší měrou interaktivní. Soutěžící nahrávají své fotografie a zároveň je sdílí mezi svými přáteli = bezplatná propagace pro vás. Nedávno jsme provedli technické úpravy naší aplikace, díky nimž si nyní můžete soutěž založit během 5 minut:

Více o výhodách fotografických soutěží se dočtete ve článku: Proč je Facebooková soutěž stále populárnější? Výhody, přínosy a fakta.

by Jan Linhart

14 let v oboru je už doba... Založil tisíce webových stránek. Některé s úspěchem prodal, některé s neúspěchem zavřel. Rozhodně je však poznamenán mnoha zkušenostmi, ze kterých se snaží poučit a vytěžit to nejlepší. Aktuálně se stará o finance a rozvoj Linhart marketing. Ve volném čase obchoduje s kryptoměnami.

Jeden komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Pole vyžadovaná k vyplnění jsou označena *

Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech
Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech