Kancelář:Jakoubka ze Stříbra 44, Olomouc
Sledujte nás i na těch sociálech

Hledáme machra na PPC reklamu a sociální sítě. Chceš s námi spolupracovat? | Linhart Marketing

13. 5. 2014by Jan Linhart1

Na SEO poli se pohybujeme již 10 let a jak by řekl Jakub Kohák v seriálu Okresní přebor: “Na tom už není co zlepšovat.” Rozšiřujeme se proto do dalších oborů a v současnosti hledáme machra se zájmem o PPC reklamu a sociální sítě. A nebo někoho, kdo se jím chce stát.

Nejsi PPC Guru? Nevadí!

Ideálně bychom si představovali uchazeče, který má zkušenost s PPC reklamou ve vyhledávání na platformách Adwords a Sklik. Nemusíš být mistr kliku, ale nějaká ta kampaň už by pod tvýma rukama vzniknout měla.

Další důležitou součástí nabízené pracovní pozice je vytváření a správa profilů a PPC kampaní na sociálních sítích. Základem je samozřejmě Facebook, ale za znalost Twitteru, LinkedInu, Instagramu nebo Pinterestu se rozhodně zlobit nebudeme.

Jsi osobnost a chceš se seberealizovat? Nevadí!

Na téhle pozici budeš současně hodně psát a komunikovat se zákazníky. Proto požadujeme výborný psaný projev a znalost angličtiny. Rozhodně ti nebudeme bránit v seberealizaci, naopak ji milerádi přivítáme. Důležitá je tak i spolehlivost a samostatnost.

Online marketing pro nás není jen práce, je to vášeň. Náš nový kolega by proto měl být stejně zapálený pro věc, jako jsme my. Můžeme ti nabídnout práci ve fajn kolektivu několika lidí a také zaučení do oboru, pokud bys měl v něčem mezery. Zároveň nelpíme na každodenní přítomnosti v kanceláři. Chceš dnes homeoffice? Dobrá, máš ji mít.

Zažít nudu? Jó, to vadí!

Ale aby to nebylo jen o tobě – určitě se chceš dozvědět i něco nás. V SEOLinhart nejsme jen parta počítačových peciválů, ale chodíme i na denní světlo. Holdujeme sportu a zábavě – najdeš nás na motokárách, paintballu nebo v laser aréně a hrajeme i deskové hry (za Člověče, nezlob se jsme se už dostali). S naším šéfem pak můžeš zajít na badminton, ale pozor – nerad prohrává!

Naší další aktivitou je pořádání olomouckého NETsrazu, což je akce, kde se každý měsíc sejde parta lidí podnikajících nebo jinak pracujících na internetu. Víno, ženy / muži a zpěv, chápeš. Ale hlavně se tam dozvíš o novinkách a trendech v online marketingu a taky se seznámíš s haldou internetových osobností.

Jestliže budeš mít o nabízenou pozici zájem, pošli nám email s CV na mail linhart@seolinhart.cz. Připoj do něj také odkaz na svůj facebookový profil a případně Twitter, ať se na tebe trochu podíváme. Budeme se těšit na všechny zprávy!

by Jan Linhart

14 let v oboru je už doba... Založil tisíce webových stránek. Některé s úspěchem prodal, některé s neúspěchem zavřel. Rozhodně je však poznamenán mnoha zkušenostmi, ze kterých se snaží poučit a vytěžit to nejlepší. Aktuálně se stará o finance a rozvoj Linhart marketing. Ve volném čase obchoduje s kryptoměnami.

Jeden komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Pole vyžadovaná k vyplnění jsou označena *

Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech
Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech