Kancelář:Jakoubka ze Stříbra 44, Olomouc
Sledujte nás i na těch sociálech

4. den běhu Copywriting.cz – systém se pěkně rozbíhá | Linhart Marketing

16. 10. 2013by Jan Linhart8

Máme za sebou 4 dny běhu Copywriting.cz a systém se hezky rozbíhá. Přináším pár čísel ze systému:

 • Koupeny první 3 články (nákup hotových článků)
 • Založeno 5 poptávek, 16.10. se minimálně pro 2 vybere copywriter
 • 31 článků k okamžitému nákupu
 • Hodně se rozmohly také guest blogging poptávky – celkem má zájem o článek 15 webů
 • Celkem bylo schváleno 32 copywriterů

Zvláště počet copywriterů nás za první 4 dny překvapil. Dokonce se zaregistrovali i známé osobnosti českého internetu jako je např. Plaváček nebo Martin Tomčík. Cenové rozpětí za 1 NS je od 10 Kč do 3 000 Kč. Nejdražší copywriter je tak 300x dražší než nejlevnější. Pokud zprůměrujeme cenu za NS od všech copywriterů, dostaneme se na částku 326 Kč / NS. Když registrace copywriterů bude pokračovat tímto tempem, tak na konci měsíce můžeme pokořit 100 copywriterů v systému a to by již byl solidní výběr pro výběr vhodného textaře.

Ota samozřejmě neustále systém vylepšuje (aktuální verze 1.1.2). Kdo systém řádně sleduje, může drobné úpravy průběžně pozorovat.

by Jan Linhart

14 let v oboru je už doba... Založil tisíce webových stránek. Některé s úspěchem prodal, některé s neúspěchem zavřel. Rozhodně je však poznamenán mnoha zkušenostmi, ze kterých se snaží poučit a vytěžit to nejlepší. Aktuálně se stará o finance a rozvoj Linhart marketing. Ve volném čase obchoduje s kryptoměnami.

8 komentářů

 • Pjotr

  16. 10. 2013 at 7:34

  Tak a budou bannery? Na affiliate?

  Odpovědět

 • Martin Tomčík

  16. 10. 2013 at 10:40

  Díky za egoboostující zmínku :). Projekt chci vyzkoušet i z pozice inzerenta a narazil jsem na jednu věc – když přidám jako inzerent web, kde nabízím guestblogging a přejdu do sekce „Jsem copywriter“, mezi ostatními stránkami svůj web nevidím. Předpokládám, že je to schválně, ale přesto si nejsem jako uživatel jistý, zda je vše OK nebo třeba web nebyl schválený atd.

  Odpovědět

  • Admin - Jan Linhart

   16. 10. 2013 at 11:05

   Díky za dotaz. Je prava, že copywriter nevidí své inzeráty z části inzerenta. Nebo třeba když dá copywriter na prodej články, tak je potom nevidí v přehledu článků na nákup. Myslíš, že by bylo lepší, když by je viděl?

   Odpovědět

  • Otakar Pěnkava

   16. 10. 2013 at 11:18

   Jak už psal Honza, není to chyba. Systém má propojený účet inzerenta a copywritera a připadlo nám jako dobrý nápad, aby uživatel neviděl své články na prodej, protože je stejně nemůže koupit a zbytečně by mu tam překážely. Stejně tak inzerent nevidí své poptávky na straně copywritera atd.

   Odpovědět

  • Martin Tomčík

   16. 10. 2013 at 19:11

   Otakare a Honzo: Berte to jako můj osobní dojem. Třeba to bude v budoucnosti vadit ještě někomu, možná ne. Jen mě to zaujalo.

   Odpovědět

 • Martin

  20. 10. 2013 at 20:23

  Kolik lidí již je v sytému?

  Odpovědět

  • Admin - Jan Linhart

   20. 10. 2013 at 22:19

   Aktuálně 88 copywriterů. Inzerenti nejsou speciálně označeni, ale je aktuálně 6 poptávek a zároveň si inzerento vybrali 6 konkrétních copywriterů a zadali jim zakázku na přímo )bez veřejné poptávky).

   Odpovědět

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Pole vyžadovaná k vyplnění jsou označena *

Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech
Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech