Kancelář:Jakoubka ze Stříbra 44, Olomouc
Sledujte nás i na těch sociálech

2. díl – co dělám v coworkingu Olomouc | Linhart Marketing

2. 7. 2012by Jan Linhart4

František Szabó opět zveřejnil shrnutí minulého týdne a nyní se vrhám do napsání shrnutí i já:

Pondělí 25. 6. 2012

Po osmé hodině jsem opět dorazil do coworkingu a pustil se do odpovídání e-mailů a řešení věcí pro klienty s kolegy. Po nejdůležitějších zprávách jsem dopsal shrnutí minulého týdne a poblikoval zde na blogu. Jen v této fází je už po 13h – jak ten čas letí… Po obědě jsem začal psát odpovědi na dotazy položené na webdealu. Kdokoliv mi zde mohl položit jakoukoliv otázku: http://webdeal.cz/rozhovory/navrhujte-otazky-t2892.html.

V cca 14h přišla testovat coworking nová možná členka – Dagmar Vilémová. Provedl jsem ji po coworkingu a snad ukázal vše důležité. V 15h přišel další zájemce otestovat zasedací místnost. Postupně jsem odpovídal na dotazy pro webdeal a napsal 4 NS odpovědí. Před 17h jsme s Frantou vyjeli na www.imsraz.cz do Ostravy. Sraz byl opravdu povedený. Věřím, že brzy Jakub zveřejní report. Na 2. IM srazu v Ostravě bylo sice o něco méně lidí než na prvním, ale utvořili jsme příjemný kruh diskutujících. Cestou v autě jsem se s Frantou dohodli, že by také mohl předávat své vědomosti, takže možná budeme školící agentura. Zatím snad „v rukávu“ kurzy:

  • SEO (já)
  • Sociální sítě (Olga Biernátová)
  • PPC (Matěj Švec)
  • Affiliate marketing (Frantiček Szabó)

Domů jsem se vrátil kolem půlnoci a v jednu šel spát. Opět mám pár nových podmětů k zamyšlení.

Úterý 25. 6. 2012

Do coworkingu jsem dorazil standardně po 8 hodině. S kolegy vyřešil novinky a začal odpovídat na dotazy. Na 10h jsem byl domluvený s klukama z Trikator.cz na squash. Naposledy jsem s nimi vždy vyhrál, ale dnes jsem s každým hrál 2 hry a vždy jednu prohrál a jednu vyhrál. Po hře jsme šli vyzkoušet restauraci, kde kluci ještě nebyli. Musel jsem jít ještě oběhnout FIO a českou spořiteln a do kanceláře jsem se vrátil až ve 14h. Pokračovalo opět e-mailování. S Frantou jsme se dohodli, že bude dělat celodenní školení affiliate marketingu – možná jako jediný v ČR! Musím na ty školení spustit speciální web.

Středa 26. 6. 2012

Minulý týden jsem psal, že když se unavím, tak mi naskáčou vyrážky. Takže je tu máme. O víkendu jsem byl na NET srazu, pondělí večer IM sraz, v úterý squash a dnes začínají vyrážky. Vždy se to cca 5 dnů zhoršuje a poté cca 1,5 týdne léčí. Když vyraší, vypadají asi takhle: odkaz pro otrlejší. Vyrážky nepálí, ale prostě bolí (např. na dotek). Když jich je hodně, tak si např. sám nezapnu košili, ale zatím to jde.  Ráno e-mailuji, pak řeším dům nový dům. S domem je plno problémů, i když jsem ho kupoval rozestavěný a teď se jen dodělává dle našich představ, i když dodělávání nejde podle našich představ ;). Příště si to budu řešit komplet sám / subdodavatelsky. Stavební firma zkoušela nějaký příplatek 16 000 Kč za dveře, potom 20 000 Kč a nakonec to stejně dopadlo jen na 1 000 Kč příplatek. Řešení domu je strašný žrout času.

Večer jsem měl jít s trenérem na plavání, ale vzhledem k vyrážkám nejdu. Chtěl bych každý den sportovat. Dokonce bych měl i čas, ale když toho dělám více, tak prostě naskáčou a musím s tím počítat.

Čtvrtek 27. 6. 2012

Opět e-mailování. Obnovuji svou účet na Twitteru – @linhartj. K obnově mě přemluvili kluci z IM srazu v Ostravě, takže mě může kdokoliv sledovat i zde. Opět řeším věci kolem domu a postupně se zhoršuje vyrážka. Zítra v 9h má být kolaudace domu s úřednicí (ne tedy ještě kolaudační párty).

Pátek 28. 6. 2012

Ráno máme v coworkingu jednání s klientem, takže s kolegou jednáme a v9h se vrhám na kolaudaci. Ta až na nějaké drobnosti proběhla OK (např. dodat měření radonu, přislíbit oplocení, atp.). Ještě jdu na ČEZ řešit elektřinu a cca na oběd jsem doma. Odpoledne přijede přítelkyně a ještě jednou se jedeme mrknout na aktuální stav domu. Vybíráme tapety, postel a další zařizovací předměty. Je to prostě „na dlouhé lokte“. Večer ještě na NETsraz.cz zveřejňuji report od Tomáše Ponera ze srazu v Lázních Bělohrad. Je to spisovatel a napsal super report.

Sobota 29. 6. 2012

Vstáváme ve 4h, protože v 5h ráno vyjíždíme do Krakowa a Wieliczky na výlet. Dnes asi kulminuje vyrážka (dnes/max. zítra by měla být nejbolestivější). Jako správní šetřilové jedeme místní cestovkou autobusem. Stejně bych dnes nemohl kvůli vyrážkám řídit (bolí prsty). Výlet byl super – navštívili jsme solné doly (stěny se dají lízat a jsou slané) a prošli historickou část Krakowa. V cca 22h jsme doma.

Neděle 30. 6. 2012

Odpočinkový den. Chtěl jsem odpovědět na všechny e-maily, ale pár restů si nechám na zítra. Taťka dnes montuje nový gril, takže jedeme nakoupit a grilovat. Plánuji příští týden. Musím už dokončit nabídku PPC kampaní a ideálně rozeslat newsletter s nabídkou školení. Zároveň je nový měsíc = bude pravidelná fakturace a obnovování domén. Během týdne tedy bude co dělat.

EDIT: během týdne jsem dopsal odpovědi na otázky z webdealu a zde jsou: http://webdeal.cz/rozhovory/odpovedi-vase-otazky-t3087.html

by Jan Linhart

18 let v oboru je už doba... Založil tisíce webových stránek. Některé s úspěchem prodal, některé s neúspěchem zavřel. Rozhodně je však poznamenán mnoha zkušenostmi, ze kterých se snaží poučit a vytěžit to nejlepší. Aktuálně se stará o finance a rozvoj Linhart marketing. Ve volném čase obchoduje s kryptoměnami.

4 komentáře

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Pole vyžadovaná k vyplnění jsou označena *

Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech
Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech