Kancelář:Jakoubka ze Stříbra 44, Olomouc
Sledujte nás i na těch sociálech

2. den spuštění copywriting.cz – přes 30 provedených úprav | Linhart Marketing

14. 10. 2013by Jan Linhart3

Zní to sice neuvěřitelně, ale 2. den od spuštění Copywriting.cz jsme provedli přes 30 úprav v systému. Některé úpravy jsou drobné, některé zásadně rozšiřují funkce systému. Dnes v neděli nám v 21:06 přišel dotaz od Zdeňka Dvořáka:

Ahoj kluci, jak v systému přidám poptávku, pokud chci získat článek zdarma v rámci guestblogingu? Moje představa je, že definuji svůj web, přidám požadavky a možnosti a někdo se mi ozve, že by rád napsal článek jako guest post.

Dále se ještě zmínil: „Psal jsem to i vickrat na webu ke vsem systemum u nas. Zkuste to tam pridat, podle me se to ujme vic.“

A jak jsme zareagovali? Do 00:24 v pondělí (za 3h 18min) byla funkce naprogramována. Proběhlo i testování a odladění chyb kromě jediné – spuštění proběhlo jen pro administrátory a uživatelům se funkce zpřístupní ráno (poodohalím trošku zákulisního infa, proč se funkce nespustila všem už teď, když je hotová – hlavní tvůrce systému Otakar Pěnkava už možná spí, ale ráno bude funkce zpřístupněna všem).

I tato aktivita je důkaz, že to s přáním uživatelů myslíme vážně a že se chceme stát jedničkou pro získávání textů v ČR.

by Jan Linhart

14 let v oboru je už doba... Založil tisíce webových stránek. Některé s úspěchem prodal, některé s neúspěchem zavřel. Rozhodně je však poznamenán mnoha zkušenostmi, ze kterých se snaží poučit a vytěžit to nejlepší. Aktuálně se stará o finance a rozvoj Linhart marketing. Ve volném čase obchoduje s kryptoměnami.

3 komentáře

  • Pepan Mencl

    14. 10. 2013 at 11:00

    ještě mi tam chybí tlačítka pro sdílení 😉 hlavně na G+

    Odpovědět

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Pole vyžadovaná k vyplnění jsou označena *

Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech
Zůstaňte s námi v kontaktuSociální sítě
Sledujte nás i na těch sociálech