Zvyšte své zisky přes prázdniny – školení, která pomohou vašemu podnikání

15 Kvě
2014

Poslední dobou se nám roztrhl pytel s novými školeními. Do konce prázdnin se tak zdokonalíte ve spoustě oborech.

Zdokonalte se do konce prázdnin!

Jako první proběhne oblíbené školení – Základy internetového marketingu. Školení proběhne již příští středu 21. 5. 2014 v Olomouci a jsou 2 poslední místa. Během jediného dne získáte základní přehled o tom, jak můžete svůj web na internetu propagovat (PPC, SEO, displayová reklama, e-mail marketing, affiliate marketing, atp.), za jaké náklady a jak celou vaši snahu vyhodnocovat. Ideální školení pro všechny, kteří neví, jakým směrem se v marketingu na internetu vydat.

Přihlásit se na školení základy internetového marketingu

Za měsíc 20. 6. 2014 bude v Olomouci školit odborník na UX – Jan Kvasnička. Řekne vám, jak zvýšit obchodní výkonnost e-shopu prakticky. Honza vystupoval již na spoustě konferencí nebo seminářů. Jeho přednášky mají úspěch a jsou hodně praktické. Myslíme, že takové školení by mělo být základem pro všechny e-shopaře.

Přihlásit se na školení zvýšení obchodní výkonnosti e-shopu prakticky

Do třetice se v Brně a Praze ukáže David Lörincz se školením Facebook marketingu. David řekne, co se naučil za posledních 6 let na sociálních sítích. Vysvětlí, proč se vám vyplatí (či nevyplatí) být na Facebooku a jako jediný v ČR vás také neučí pracovat s Power Editorem (žádné jiné školení v ČR jsme na Power Editor nenašli).

Přihlásit se na školení Facebook marketingu

admin
author