Hledáme kolegu, který žije programováním!

22 Pro
2012

Jsme malá, ale přátelská firma zabývající se především SEO.

Tvoříme i vlastní projekty, z nichž plánujeme některé provozovat globálně (např. www.souteze.cz).

Pro klienty upravujeme i vytváříme nové aplikace nebo webové stránky.

Chceme nabízet také tvorbu Facebook aplikací.

Nutně potřebujeme Tebe – odborníka na programování!

Požadujeme

  • perfektní znalost programování v PHP
  • znalost PHP frameworku nette
  • znalost a využívání principů OOP
  • znalost databáze MySQL
  • znalost technologií HTML(5)/XHTML, CSS, JavaScript (jQuery, JSON/Ajax)
  • zkušenost s templatovými systémy
  • zkušenost s verzovacími systémy (SVN)
  • anglický jazyk na úrovní porozumění psanému textu
  • schopnost zvládat rychlé tempo
  • kvalitně odhadnout pracnost úkolu a držet se termínů
  • preciznost a smysl pro detail, schopnost organizace vlastní práce
  • ochotu učit se novým věcem a samostatně hledat řešení problémů

Výhodou

  • základní orientace v SEO
  • zkušenosti s UX
  • Facebook API a zkušenosti s vývojem aplikací pro Facebook

Náplň práce

  • rozvíjení a dlouhodobá starost o naše projekty (www.souteze.cz, www.seonastroje.cz, atp.)
  • programování našich zajímavých aplikací na míru
  • spouštění webů pro klienty pod systémem WordPress
  • drobné programátorské úpravy cizích aplikací
  • tvorba Facebook aplikací

Nabízíme

  • práce na zajímavých projektech
  • trvalou spolupráci – nehledáme někoho jen na pár měsíců, ale ideálně na co nejdelší možnou dobu
  • finanční ohodnocení dle Tvých představ
  • princip svobodomyslné firmy
  • možnost práce z domova se schůzkami u nás v Olomouci (www.coworkingolomouc.cz), při bezproblémové komunikaci je možná i kompletní externí spolupráce
  • spolupráce ideálně na ŽL

Kontakt

Zaujala Tě nabídka? Zašli nám na linhart@seolinhart.cz:

  • aktuální reference
  • důvod, proč navázat vzájemnou spolupráci
  • přehled toho, co umíš
  • představu o finančním ohodnocení
  • oblíbený film

admin
author

4 komentáře

  1. David Lörincz | 24.10.2012 at 9:54

    oblíbený film ? 😀

    • Admin - Jan Linhart | 24.10.2012 at 14:18

      Přesně tak, jedna z nejdůležitějších věcí 😉

      • Hromada Dan | 4.11.2012 at 11:45

        Řekni, na co se díváš a já tak zjistím, kdo jsi?

        • Admin - Jan Linhart | 4.11.2012 at 19:47

          Je to zajímavost o člověku, která o něm vypoví jednu maličkost. Je to spíše i na odlehčení inzerátu.