Pozvánka na obchodní snídaně v Olomouci

01 Kvě
2012

V Olomouci se od 10. 5. budou konat obchodní snídaně (Business for Breakfast) – pravidelné setkávání podnikatelů, živnostníků a manažerů olomouckých firem.

Business for Breakfast (http://www.obchodnisnidane.cz/) zastřešuje fungování podnikatelských klubů a pravidelná setkaní podnikatelů, kteří spolu navazují dlouhodobou spolupráci. Cílem těchto moderovaných meetingů je usnadnit podnikatelským subjektům a firmám jejich rozvoj a růst prostřednictvím vzájemných doporučení, inspirací, rad a tipů. Setkání probíhají každé dva týdny.

Srdečně zvu čtenáře tohoto blogu a podnikatele z olomouckého kraje na zahajovací snídani, na které zjistíte, jak můžete využít Business for Breakfast pro Váš rozvoj.

Nový obchodní klub Business for Breakfast bude hostit kongresový Hotel Hesperia. Konferenční prostory v hotelu jsou velmi příjemné a jsou ideálním místem pro budování obchodních vztahů. Místo zahájení:

Hotel Hesperia
Brněnská 55, 779 00 Olomouc
Čtvrtek – 10.5. 2012

Začínáme v 6:50 a končíme v 8:30 tak, abychom nenarušili váš obchodní den.

Budete mít příležitost představit své služby a produkty, seznámit se s dalšími obchodníky, jednateli a majiteli společností. Zjistíte, jak můžete prostřednictvím doporučení získat nové obchodní příležitosti a dobře se nasnídáte. Všechno co potřebujete, je přinést cca 20 vizitek a 200,- Kč na pokrytí Vašeho občerstvení.

Máte ve svém okolí obchodní přátele, či kolegy, kteří by také rádi podpořili růst svého podniku? Neváhejte je přivést s sebou na tuto snídani.

Pošlete mi prosím nejpozději do středy 9.5.2012 do 12 h e-mail na linhart@seolinhart.cz a uveďte, zda přijdete sami, nebo s sebou vezmete i hosta, abychom vám mohli rezervovat snídani.

Více informací o celém konceptu naleznete na www.obchodnisnidane.cz.

admin
author