Přechod SEO nástroje.cz na nového majitele + dárek pro Vás

23 Led
2011

Přinášíme několik důležitých novinek:

Změna provozovatele www.SEOnastroje.cz

Dne 23. 1. 2011 přešel projekt www.SEOnastroje.cz pod nového majitele – společnost SEO Linhart s.r.o. Jaké má změna důsledky?

  • Oproti bývalému vlastníkovi je nový majitel plátce DPH a proběhlo zdražení veškerých služeb o 20%. Všichni uživatelé, kteří měli na svém účtu jakýkoliv kredit, získali jako bonus 20% aktuální výše kreditu na jejich účtu(zdražení jim tedy nemusí vadit).
  • Vzhledem ke změně provozovatele systému bylo změněno i číslo účtu pro zasílání plateb. Nové číslo účtu naleznete v části peněženka u svého účtu.
  • Platby, které byly zaslány v posledních dnech na staré číslo účtu a ještě nebyly připsány, obdrží automaticky také bonus 20% k příchozí platbě.

Spustili jsme nový projekt www.PRclanky.cz

Dne 23. 1. 2011 byl oficiálně společností SEO Linhart s.r.o. spuštěn nový projektwww.PRclanky.cz. Jak ho můžete jako uživatelé SEOnastroje.cz využít?

  • Pomocí systému www.prclanky.cz můžete rychle vkládat PR články s odkazy do desítek PR webů. Předplatíte si určitý počet článků a poté můžete automaticky vkládat PR články na různé PR weby. Doporučujeme si prohlédnou instruktážní video na hlavní straně www.prclanky.cz. Jedná se o další aktivitu, která Vám pomůže z hlediska SEO.
  • 1 PR článek můžete vkládat již za 5 Kč + DPH (maximálně za 50 Kč + DPH)
  • Kredit, který máte na www.SEOnastroje.cz, můžete využít i pro objednávku služeb na www.PRclanky.cz (a naopak) = projekty mají společnou peněženku
  • S přihlašovacími údaji, které máte na www.SEOnastroje.cz se automaticky přihlásíte i na www.PRclanky.cz (a naopak) = nemusíte se zde registrovat

Dárek pro Vás

Společnost SEO Linhart s.r.o. chce odměnit všechny uživatele SEO nastroje.cz. Všichni uživatelé, kteří si do 7. 2. 2011 nabijí kredit, provedou za něj objednávku SEO monitoru profi (http://www.seonastroje.cz/seo-monitor-popis) a napíší tuto informaci na info@seonastroje.cz, dostanou jako bonus prodloužení SEO monitoru profi zdarma na tolik měsíců, na kolik si ho zaplatili.

Co dále plánujeme?

Rádi bychom spustili další unikátní projekty zaměřené na SEO. Všechny projekty se budou vyznačovat tím, že budou mít společné přihlášení a jednu peněženku. Máte se rozhodně na co těšit.

admin
author