Spuštění profi a free verze SEO monitoru

20 Pro
2010

Spustili jsem free a profi verzi SEO monitoru. K této příležitosti jsme rozeslali všem uživatelům seonastroje.cz informaci o změně. Pro jistotu novinky z e-mailu vkládáme i zde:

1. Spustili jsme placenou verzi SEO monitoru

 

 

Co vlastně SEO monitor dokáže? Každý den monitoruje pozice vybraných slov ve vyhledávačích. Měří ranky vašeho webu. Sleduje počet zaindexovaných stránek. Dává pozor na zakoupené nebo vyměněné odkazy a další služby. Doporučujeme se podívat na srovnání „free“ verze a „profi“ verze SEO monitoru – http://www.seonastroje.cz/seo-monitor-popis. Historii pozic nebo vývoj ranků si můžete stáhnout v csv formátu. To vše jen za 100 Kč / měsíc.

 

Stále můžete používat free verzi, která je oproti placené verzi omezená (maximálně 10 sledovaných slov nebo jiné změny). Každý, kdo chce free verzi využívat, musí umístit na svůj web odkaz vedoucí na SEOnastroje.cz. Konkrétně se jedná o následující kód:

 

<a href=“http://www.seonastroje.cz/„>SEO</a> webu sledují <a href=“http://www.seonastroje.cz/„>SEO nástroje</a>.cz

 

Upozornění: kód je nutné umístit do 5. 1. 2011. Poté budeme weby sledovat a jestliže na některém webu nebude 3x za sebou kód nalezen (kontroly jsou vždy po 2 dnech), bude sledování daného webu pozastaveno.

 

 

Pokud umístíte do 5. 1. 2011 zmíněný kód a budete chtít využívat free verzi, měli byste omezit počet sledovaných slov ve vyhledávačích maximálně na10. Nadbytek slov bude automaticky snížen na 10 (vezmeme prvních 10 slov, ta zachováme a ostatní budou odstraněna). U profi verze toto omezení neplatí.

 

Zaplacené verze SEO monitoru žádný odkaz na svůj web umisťovat nemusí. V lednu budouwww.SEOnastroje.cz přecházet pod nově založenou firmu. Všechny ceny služeb budou navýšeny o 20% DPH. Pokud chcete provést objednávku jakýchkoliv služeb za současné ceny, doporučujeme provést objednávku co nejdříve.

2. Školení SEO v lednu

 

 

27. 1. 2011 pořádáme v Olomouci další SEO školení. Přihlásit se můžete přeshttp://www.seoskoleni.cz/prihlaska/. Pokud do fakturačních údajů napíšete slevový kód „SEO monitor“, obdržíte od nás 15% slevu (výzva k platbě Vám bude snížena o 15%).

3. První informační systém pro řízení internetového marketingu – ATIM

 

 

Jsme certifikovaným partnerem ATIMu. Jedná se o první informační systém, který slouží ke komplexnímu řízení internetového marketingu a vyhodnocení efektivity internetové reklamy. Díky propojení finančích dat o ceně reklamy s Google Analytics, vypočítá ATIM online cenu za jednoho návštěvníka z daného zdroje, nebo v případě eshopu zjistí kolik Vás stojí získání jedné objednávky. Jeden měsíc můžete systém standardně testovat zdarma. My Vám přinášíme bonus – dalších 6 měsíců s 20% slevou. Při objednávce stačí zadat kód „SEO monitor“. Vyzkoušejte ATIM zdarma po celý měsíc i Vy a dále ho můžete 6 měsíců využívat s 20% slevou!

 

4. Školení řízení internetového marketingu pomocí ATIMu
Provozujete eshop, nebo řídite investice do reklamy na internetu pro webově stránky? Pokud se zajímáte o internetový marketing, nebo máte na starosti jednu z uvedených oblastí, pak právě pro Vás je určeno uvedené školení.

Pro naše zákazníky přinášíme školení řízení internetového marketingu pomocí ATIMu se slevou 15%. Při registraci na školení zadejte kód „SEO“. Registraci provedete nahttp://www.atsolution.cz/skoleni-atim-advanced/.

admin
author