Vylepšený SEO monitor a nově pořádaná školení

09 Lis
2010

Dnes jsme rozesílali newsletter uživatelům přihlášeným k odběru novinek. Novinky uvádíme i zde:

  1. Vylepšení SEO monitoru – měření pozic všech webů ve vyhledávačích je nyní automaticky nastaveno na každý druhý den. Data jsou sbírána z několika různých IP adres, což nám pomohlo zvýšit frekvenci přepočítávání. Frekvence přepočítávání nepůjde změnit, ale budete si moci nastavit, jak často chcete dostávat informační e-maily. Tento údaj do administraci přidáme do 14 dnů.

    Minulý týden jsme uvedli informaci, že zatím budeme monitorovat pozice na Seznamu jen do prvních 20 míst. Dnešní změnou se opět vracíme na monitorování 100 prvních pozic. Správné pozice se budou zobrazovat od zítřka (10. 11.). Pokud bude mít kdokoliv s pozicemi problém, napište nám prosím na fórum – http://www.seoforum.cz/seonastroje-oficialni-podpora-t1341.html.

    Pro ty, kdo neví, co je SEO monitor – jde o on-line aplikaci přístupnou po registraci na www.SEOnastroje.cz. Pomocí SEO monitoru můžete sledovat aktuální pozice ve vyhledávačích Vaší internetové stránky. Pozice jsou pravidelně zasílány na e-mail a ukládány na www.SEOnastroje.cz, kde si můžete zobrazit jejich historii. Kromě pozic ve vyhledávačích SEO monitor dokáže sledovat ranky webu, počty zaindexovaných stran nebo kontrolovat vyměněné zpětné odkazy. Vše zdarma.

  2. 28. 11. plánujeme další SEO školenív Olomouci. Chcete-li se v oblasti lépe zorientovat, přihlaste se přes formulář na http://www.seoskoleni.cz/prihlaska/. Cena školení je 3 000 Kč + 20% DPH. Registrovaní uživateléwww.SEOnastroje.cz mají 15% slevu. Do fakturační adresy uveďte kod „nastroje-x58“ a faktura Vám bude snížena o 15%. Nevíte, jestli budete se SEO školením spokojeni? Přečtěte si názory účastníků školení. Lektorem školení je Jan Linhart – spoluautor publikace 333 tipů a triků pro SEO.
  3. Přinášíme také úplně nový typ školení – školení pro provozovatele e-shopů.Trend prodeje zboží přes internet prostřednictvím e-shopu je neustále vzrůstající. Chcete si založit vlastní e-shop, nebo navýšit obrat svého stávajícího e-shopu? Jaké jsou nové trendy v oblasti elektronického obchodování, na co se zaměřit, na které aspekty si dát pozor a co očekávat v příštích měsících ? Na tyto a mnoho dalších otázek uvedených přímo na příkladech z praxe elektronického obchodování Vám bude odpovězeno na školení. Přihlaste se na školení – http://www.atsolution.cz/skoleni-pro-provozovatele-e-shopu/.

    Pro uživatele SEOnastroje.cz máme opět slevu – uveďte v objednávce slevový kod „seonastroje“ a obdržíte slevu 15% oproti standardní ceně 1 200 Kč.Školení tak získáte jen za 1 020 Kč + 20% DPH. Nejbližší termíny školení jsou 16. 11. a 1. 12. v Prostějově.

admin
author